fbpx

Kobieca sesja buduarowa


Dzięki sesji buduarowej Twoja kobiecość zostanie odpowiednio pokazana i wyróżniona.


Każda kobieta jest piękna, zmysłowa i wyjątkowa. Każda linia ciała jest piękna. Sprawiam, że kobieta ma szansę poczuć się wyjątkowo i uwolnić swoją zmysłowość. Jeśli tylko chcesz na sesji może pojawić się wizażystka, która Cię umaluje, zajmie się włosami i sprawi, że poczujesz się jeszcze bardziej wyjątkowo. Tradycyjnie sesja buduarowa wiąże się ze zdjęciami w bieliźnie, ale jeśli masz ochotę pozować w pełni ubrana lub częściowo naga, lub inaczej nie ma żadnych przeszkód. Najważniejsze, abyś czuła się seksowna, wyjątkowa i zrelaksowana. Twoja kobiecość i wdzięk zostaną uchwycone i zatrzymane na zawsze na zdjęciach.
Sesję możemy zorganizować w studio fotograficznym, Twoim domu, w pokoju hotelowym lub dowolnym miejscu.
Nie ważne czy jako prezent na noc poślubną, na rocznicę, niespodziankę na walentynki, jako wiadomość „Tęsknię” dla partnera w rozłące albo po prostu jako prezent dla samej siebie, słodka i zmysłowa sesja buduarowa jest zawsze dobrym prezentem, który będzie skarbem na zawsze.
Piękną formą prezentacji Twoich zdjęć z sesji buduarowej jest nowoczesny album, który możesz zachować dla siebie lub podarować komuś w prezencie. Możesz także zamówić duże wydruki np. na płótnie które zawiesisz w sypialni nad łóżkiem czy hallu.


Zmysłowa fotografia kobieca


Połącz się ze swoją wewnętrzną boginią. Bez względu na wiek, kształt, rozmiar… Stworzymy piękne portrety, które pokochasz.
To kiedy widzimy się na sesji?

Fotografia buduarowa w Warszawie

Napisz do mnie

Sesja kobieca Warszawa – Sesja buduarowa – Sesja fotograficzna Warszawa – Kobieca sesja portretowa glamour


Recent Portfolios