Zmysłowa sesja kobieca

Zmysłowa buduarowa sesja kobieca

Twoja wyjątkowa sesja zdjęciowa to piękny make-up, stylizacja włosów, dobrana bielizna oraz profesjonalny fotograf, który zadba o dobre światło na sesji a w postprodukcji o piękny delikatny retusz, który tylko podkreśli Twoją urodę, bez sztucznego efektu Photoshop.

Czego mogę oczekiwać po mojej sesji?
Możesz oczekiwać świetnej zabawy! Jeszcze przed samą sesją na spokojnie przez e-mail/telefonicznie lub przez Skype dyskutujemy o tym, czego oczekujesz od naszych zdjęć, oglądamy zdjęcia, rozmawiamy o pomysłach i strojach, a przy okazji trochę się poznajemy. Już na sesji na samym początku na spokojnie przeglądamy twoje przebrania i dodatki oraz ustalamy plan zdjęć. Na sesji wszystko robimy w takim tempie, które pozwoli nam traktować sesję jako przyjemność i relaks.
Jestem bardzo wesołym facetem! Szczerze kocham to, co robię i wykazuje moje zaangażowanie przy pracy z Tobą. Dużo rozmawiamy, śmiejemy się, mówię jak pięknie wyglądasz i pokazuje ci dobre ujęcia, które zrobimy na ekranie mojego aparatu. Jestem bardzo podekscytowany, kiedy robię świetne zdjęcia na sesji i od razu chcę dzielić tą radość z Tobą.
Dla mnie fotografia buduarowa to sprawianie, aby każda kobieta wyglądała jak można najlepiej w bezpiecznej, komfortowej, ale i ekscytującej atmosferze. Prawie każda kobieta jest lekko zaniepokojona, kiedy pierwszy raz staje przed obiektywem aparatu, ale z czasem, jaki upływa na sesji, przychodzi relaks, świetna zabawa i tworzymy piękne pełne uczuć i namiętności zdjęcia.

Co powinnam ubrać na sesji?
To już bardzo indywidualna sprawa i zależy tylko od Ciebie. Tradycyjnie sesja buduarowa wiąże się ze zdjęciami w bieliźnie, ale jeśli masz ochotę pozować w pełni ubrana lub częściowo naga, lub inaczej nie ma żadnych przeszkód. Najważniejsze, abyś czuła się seksowna, wyjątkowa i zrelaksowana. Twój seksapil, kobiecość i wdzięk zostaną uchwycone i zatrzymane na zawsze na zdjęciach.
Jeśli planujesz zakup seksownej bielizny, warto pooglądać sklepy internetowe w poszukiwaniu inspiracji do zakupu bielizny na sesję i nie tylko. Możesz zajrzeć na www.kisskiss.pl i www.intymnabielizna.pl mają tam bardzo duże ilości seksownej i uwodzicielskiej bielizny jak i różne dodatki. Jest to też dobra okazja by pobuszować po sklepach z przyjaciółką oraz wybrać coś specjalnego na sesję. Najczęściej klientki na sesję pojawiają się z walizką wypełnioną ubraniami oraz dodatkami i razem przed rozpoczęciem sesji wybieramy to, co najlepiej się sprawdzi.
Jeśli szukasz bieliźnianych inspiracji do swojej sesji to zapraszam Cię na mojego pitneresta.

Buty?
Tak Tak Tak Piękne buty na obcasie dodają uroku, upiększają stopę i akcentują naturalne linie ciała. Zabierz takie buty, jakie będą stylem, kolorem pasowały do bielizny czy innego ubioru.

Dodatki?
Oczywiście proszę o zabranie na sesję wszystkich dodatków, które chcesz wykorzystać przy sesji, a które uważasz, że mogą się przydać. Jeśli masz, to zabierz ze sobą biżuterię, pończochy, gorsety, szale, boa itp.

Czy moje zdjęcia pojawią się na tej stronie?
Oczywiście nie! Zdjęcia prezentowane na tej stronie są tylko i wyłącznie za wyraźną zgodą osób na nich prezentowanych. Jeśli nie wyrazisz zgody na publikacje zdjęć nie zostaną one nigdy i nigdzie opublikowane.

Voucher upominkowy na sesje zdjęciową
Zapraszam wszystkich do sprawienia podarunku w postaci wyjątkowej sesji zdjęciowej. Sesję można sprawić w prezencie swojej ukochanej lub przyjaciółki mogą zakupić voucher na sesję zdjęciową na 30 czy 40ste urodziny.

Ile czasu trwa sesje kobieca buduarowa, gdzie i kiedy ją wykonujemy?
Czas samej sesji zwykle to ok. 2-4 godzin. Sesje odbywają się zazwyczaj w woj. Mazowieckim, np. w plenerze, u Was w domu lub innym pomieszczeniu, np. w wynajętym apartamencie czy stylowym pokoju hotelowym. Na sensualne sesje kobiece, zdjęcia buduarowe i sesje aktu świetnie nadają się nowoczesne albo stylowe apartamenty i ładnie zaaranżowane pokoje hotelowe.