Najczęściej zadawane pytania

Sesja buduarowa

Czego mogę oczekiwać po mojej sesji?
Możesz oczekiwać świetnej zabawy! Jeszcze przed samą sesja na spokojnie przez email/telefonicznie lub osobiście przy kubku pysznej coffee mocha dyskutujemy o tym czego oczekujesz od naszych zdjęć, oglądamy zdjęcia, rozmawiamy o pomysłach i strojach a przy okazji trochę się poznajemy. Już na sesji na samym początku na spokojnie przeglądamy twoje przebrania i dodatki oraz ustalamy plan zdjęć. Nie oczekuję że Panie natychmiast po wejściu do studia wskoczą w strój, wszystko robimy w takim tempie które pozwoli nam traktować sesję jako przyjemność i relaks.
Jestem bardzo wesołym facetem! Szczerze kocham to co robię i wykazuje moje zaangażowanie przy pracy z Tobą. Dużo rozmawiamy, śmiejemy się, mówię jak pięknie wyglądasz i pokazuje ci dobre ujęcia które zrobimy na ekranie mojego aparatu. Jestem bardzo podekscytowany kiedy robię świetne zdjęcia na sesji i od razu chcę dzielić tą radość z Tobą.
Dla mnie fotografia buduarowa to sprawianie aby każda kobieta wyglądała jak można najlepiej w bezpiecznej, komfortowej ale i ekscytującej atmosferze. Prawie każda kobieta jest lekko zaniepokojona kiedy pierwszy raz staje przed obiektywem aparatu, ale z czasem jaki upływa na sesji przychodzi relaks, świetna zabawa i tworzymy piękne pełne uczuć i namiętności zdjęcia.

Co powinnam ubrać na sesji?
To juz bardzo indywidualna sprawa i zależy tylko od Ciebie. Tradycyjnie sesja buduarowa wiąże się ze zdjęciami w bieliźnie, ale jeśli masz ochotę pozować w pełni ubrana lub częściowo naga lub inaczej nie ma żadnych przeszkód. Najważniejsze abyś czuła się seksowna, wyjątkowa i zrelaksowana. Twój sexapil, kobiecość i wdzięk zostaną uchwycone i zatrzymane na zawsze na zdjęciach.
Jeśli planujesz zakup seksownej bielizny warto pooglądać sklepy internetowe w poszukiwaniu inspiracji do zakupu bielizny na sesję i nie tylko. Możesz zajrzeć na www.kisskiss.pl i www.intymnabielizna.pl mają tam bardzo duże ilości seksownej i uwodzicielskiej bielizny jak i różne dodatki.

Buty?
Tak Tak Tak Piękne buty na obcasie dodają uroku, upiększają stopę i akcentują naturalne linie ciała. Zabierz takie buty jakie będą stylem, kolorem pasowały do bielizny czy innego ubioru.

Dodatki?
Oczywiście proszę o zabranie na sesję wszystkich dodatków które chcesz wykorzystać przy sesji a które uważasz że mogą się przydać. Jeśli masz to zabierz ze sobą biżuterię, pończochy, gorsety, szale, boa itp.

Czy moje zdjęcia pojawią się na tej stronie?
Oczywiście nie! Zdjęcia prezentowane na tej stronie są tylko i wyłącznie za wyraźną zgodą osób na nich prezentowanych. Jeśli nie wyrazisz zgody na publikacje żadnych zdjęć nie zostaną one nigdy i nigdzie opublikowane.